Так, навчання триватиме не місяць і не два, але воно того варте. Також є чудові ресурси на кшталт Codecademy та Udemy, де ви можете самостійно пройти курс з тестування чи програмування. За відгуками знаю, що є непоганий курс на Prometheus про те, як почати в QA («Основи тестування програмного забезпечення» — прим. ред.). Хоча в мене жодного разу  на інтерв’ю не питали про те, які курси я закінчила за спеціальністю чи які сертифікати маю. Увагу звертають все ж на знання, розуміння сфери, на досвід.

професія QA Automation Engineer

Але під час обговорення зазначити, що ця оцінка базується на ваших спостереженнях і знаннях, але ви ще не маєте достатньо досвіду». В усьому ІТ-світі зараз зростає потреба саме в QA automation, тож є сенс у тому, щоб не зупинятися на ручному тестуванні, якщо ви його вже опанували, а рухатись далі. Це активності на усіх етапах життєвого циклу ПЗ, які вживаються для забезпечення необхідного рівня якості продукту.

Достоинства И Недостатки

Певний час було дуже захопливо, але потім я зрозуміла, що «ламати»  мені подобається більше, ніж «будувати», і повернулася назад у тестування. Навички в автоматизованому тестуванні відкривають можливості для створення розширених тестових наборів та автоматизованого виконання тестів. Знайомство з інструментами автоматизації, такими як Selenium, Cucumber, JUnit, TestNG, допоможе тобі у цьому. Читайте також 👇Мені, наприклад, цікаво, чи дізналася людина щось про компанію напередодні. Я завжди готуюся до співбесід, хоч і провів їх понад 100. Відповідно, коли людина приходить непідготовлена й не знає, чим займається WIX, де я працюю нині, це справляє не надто гарне враження.

професія QA Automation Engineer

Приємно усвідомити, що я доклав до цього руку (давав базові знання з вищеперелічених напрямів). Щоправда, вона стала PM, але отримані знання знадобилися, щоб зрозуміти продукт і налагодити роботу команди. Вона — чудовий приклад того, коли людина пристає на ризики, бере відповідальність і сумлінно працює та досягає успіху. Кожен QA в незалежності від грейду повинен вміти писати автотести та налаштовувати автоматичний запуск тестів на CI/CD.

✅ Основні Завдання Та Обов’язки Qa

Ми вже писали про професію QA-інженера, яка вважається однією з ключових для входу в ІТ. А як щодо QA automation engineer — які знання необхідні для опанування цієї професії? Розпитали Mushy Engineer компанії SimCorp Інесу Сторожеву, що таке автоматизоване тестування і в чому його відмінність від  ручного. QA-інженер (High quality Assurance інженер) – це фахівець у сфері якості програмного забезпечення, який забезпечує високу якість та надійність продукту. Також початківцям рекомендую моніторити курси, які пропонують великі компанії.

З того часу я не готувався до співбесід, сидячи й повторюючи усе вечорами, а просто йшов з тим набором знань, які збирався «продавати» роботодавцю. Якщо зараз би довелося обирати якусь мову для автоматизації, я б обрав Python. Вона більш проста, постійно розвивається, зараз має попит.

професія QA Automation Engineer

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами. Вибирай із + курсів для самостійного навчання. Із загальних плюсів QA відзначають велику кількість комунікації, що дає можливість отримати нові знання. Вовків боятися — в ліс не ходити.Stack overflow боятися — рекурсії не писати. Зазвичай робочий процес містить наступні складові. В нас вчора в чаті був «файт» кого вважати БА і СА.

Мануальник може швидше опанувати необхідні навички та знання, ніж автоматизатор, для отримання роботи. Завдання оцінює вся команда, зокрема й тестувальники. І коли QA вперше на мітингу, йому складно відразу оцінити всю роботу.

Про Что Профессия “qa Automation Engineer” И Почему Она Классная

Тут варто звернути увагу, що не кожна проблема, яку знаходить тестувальник, — це баг. Тож важливо переконатися, що під час тестування немає оновлення сервісів, а останні оновлення, які треба протестувати, уже задеплоїні на сервер. Пересвідчитися, що немає жодних збоїв у роботі сервісів.

«Іноді QA повинен бути „нянькою“ для всієї команди та правою рукою проджекта. Ви обовʼязково маєте знати кожного члена команди як у професійному плані, так і особистому, налаштовувати з усіма звʼязок. А ще пріоритезувати завдання, розуміти вплив на бізнес того qa engineer вакансії чи іншого дефекту. Обовʼязок QA — думати як бізнес, жити бізнесом під час роботи, думати про оптимізацію, покращення. QA витрачає час зараз, щоб зекономити його в майбутньому». Професія QA-інженера надзвичайно захоплива та повна можливостей для розвитку.

Другой Путь — Сразу На Работу

QA automation engineer — це фахівець, який займається забезпеченням якості продукту відповідно до стандартів і специфікацій. Час, необхідний для того, щоб стати QA-інженером, може варіюватися залежно від твоїх поточних знань, навичок та навчального шляху, який ти обереш. Здобуття освіти або спеціалізованих курсів з QA може зайняти від декількох місяців до кількох років. — Завдання QA Automation Engineer залежать від проєкту, на якому ти працюєш.

Адже в теорії він знає, що таке Story Factors, але на практиці у кожної команди може бути своя шкала. На ньому всі учасники розробки оцінюють завдання в Story Factors. Це умовна величина, що визначає складність його виконання. Вона враховує всю активність, потрібну, щоб зробити це завдання.

Те, що я став QA Engineer, можна назвати закономірним збігом обставин. Усе «довколоайтішне» цікавило мене ще зі школи. Я охоче навідувався до місцевого радіогуртка, збирав різної складності прилади і в 10 років вивчив частину програми 8–9 класу з фізики. Перш за все треба зрозуміти чи хочеш ти цим займатися, а вже потім йти на курси і шукати роботу. Переважно для QA проводять різноманітні курси, є відео на YouTube і книжки для самонавчання.

  • Так давай розділяти технічні (професійні) знання та доменні знання.
  • Мануальник може швидше опанувати необхідні навички та знання, ніж автоматизатор, для отримання роботи.
  • Іншими словами, розробник може сказати „дивись, я зробив цей продукт“.
  • Можна спочатку вивчати, як побудовані мережі, API тощо, а тільки потім розбиратися з документацією.
  • На мітингу складають список завдань, їх розподіляють між командою та пріоритезують.

Завжди буде хтось кращий, розумніший, з ліпшими навичками тощо. Забудьте про те, що є хтось із профільною освітою, хтось більш скіловий — є лише ви на шляху здобуття нової професії. Тож усе, на чому слід концентруватися, — це навчання і розвиток. У мене є знайомі, які повелися на пропаганду «Увійти в IT легко та весело! Одна з основних причин відмов — банальне незнання англійської.

професія QA Automation Engineer

Іноді трапляється розрахунок відсоткової ставки чи сторін трикутника відповідно до його типу. Складно не від того, що вони не розуміють технік, а просто тому, що забули, які https://wizardsdev.com/ трикутники є і як ту ставку рахувати. Але зазвичай світчер — це той самий новачок, як і всі інші, можливо, навіть з багажем додаткових знать, які можуть стати у пригоді.

Краще всього піти на спеціалізовані IT-курси, так як читання усіх «технічних талмудів» є неефективним способом навчання. Набагато простіше та швидше це зробити, отримуючи знання від кваліфікованого фахівця, який прочитав десятки книг та сотні статей за вас. Я починала кар’єру в ІТ як викладачка англійської для програмістів і, готуючись до занять, сиділа в кабінеті з QA-інженерами. Мене зацікавило те, чим вони займаються, як саме працюють з різними застосунками, як ці застосунки взагалі можна протестувати… Хоча раніше я не замислювалася над такими речами, тут мене раптом захопило. Тому я почала розпитувати, що треба вчити, в якому напрямку рухатись, а згодом — записалася на курси QA.

Bonus New Member

Bonus New Member

Bonus New Member