Marka Bathtub & Physique Works, której produkty oczarują Cię od pierwszego wejrzenia pięknym opakowaniem, oferuje głównie mydła, balsamy, zapachy i świece. Jej produkty bazują na sprawdzonych zabiegach SPA oraz wykorzystaniu Akcje generalnie wyższe przed oficjalnym otwarciem skutecznych naturalnych składników, takich jak lawenda, kokos czy wanilia i drzewo sandałowe. Możesz na przykład pachnieć jednym z sprayów do ciała marki lub pielęgnować ciało balsamem do ciała.

  1. Jesteśmy amerykańską marką, stworzoną w 1990 roku w New Albany w stanie Ohio.
  2. Szybko zyskała światową popularność i weszła na rynki krajów na sześciu kontynentach.
  3. Bathtub&Physique Works to słynna amerykańska marka całkowicie oddana zapachom.
  4. Możesz na przykład pachnieć jednym z sprayów do ciała marki lub pielęgnować ciało balsamem do ciała.
  5. Dzięki pięknemu projektowi opakowań produkty Bathtub & Physique Works zamienią się również w doskonały prezent dla Twoich bliskich.

Najlepiej ocenione produkty marki Bathtub & Physique Works

Dzięki pięknemu projektowi opakowań produkty Bathtub & Physique Works zamienią się również w doskonały prezent dla Twoich bliskich. Jesteśmy amerykańską marką, stworzoną w 1990 roku w New Albany w stanie Ohio. Przez ostatnie 10 lat odmieniliśmy przemysł kosmetyczny – dzięki naszym pachnącym, aromatycznym produktom pielęgnacyjnym. Pomagamy odnaleźć i wybrać piękne zapachy, które najlepiej pasują do Twojej osobowości i Twojego domu.

Bathtub & Physique Works

Marka będąca synonimem zapierających dech w piersiach zapachów, dobrego samopoczucia i pielęgnacji ciała. To amerykańska marka Bathtub 5 rzeczy które chciałbym wiedzieć zanim zacząłem handlować & Physique Works, która powstała w 1990 roku. Szybko zyskała światową popularność i weszła na rynki krajów na sześciu kontynentach.

Bathtub & Physique Works: kosmetyki, które zadowolą ciało i umysł

W 1997 roku stała się największą siecią kosmetyków do kąpieli w Stanach Zjednoczonych. Misją tej marki jest uczynienie świata szczęśliwszym miejscem dzięki swoim zapachom. Bathtub&Physique Works to słynna amerykańska Cotygodniowy raport i przeprowadzki na rynku Forex od 30 września do 4 marka całkowicie oddana zapachom. B&BW została założona w New Albany w Ohio w Stanach Zjednoczonych w 1990 roku i szczyci się zamiłowaniem do innowacyjności, jakości i skuteczności swoich produktów.

Bathtub & Physique Works

Bonus New Member

Bonus New Member

Bonus New Member