Мета такого фахівця – випуск програм найвищої якості. Відкривається двічі на тиждень разом із усіма матеріалами та домашнім завданням до неї. За останній рік кількість вакансій для Junior-тестувальників зросла більш ніж на 50%. Наразі важко уявити команду розробників без тестувальника. Курси QA проходять у віддаленому форматі, тому доступні кожній людині, незалежно від її місцезнаходження. 90% наших випускників курсу працевлаштовані тестувальниками в IT компаніях.

Ми часто проводимо заходи для підвищення навичок та кар’єрної реалізації студентів. Регулярні живі лекції з тренером, спілкування в режимі реального часу та відповіді на Ваші запитання. Курси з тестування спрямовані на те, щоб прокачати скіли майбутніх QA-фахівців у різних напрямках, включаючи backend розробку, верстку, дизайн, UI-проєктування та роботу з базами даних.

qa engineer курси

Ви можете завжди продовжити проходження з будь-якого моменту. Жодної краплі не пошкодувала, що навчалася курсу QA Handbook саме тут. Усі хлопці адміністратори, взагалі адміністрація школи всі молодці, завжди були на зв’язку, вирішували всі проблеми, відповідали на запитання, що цікавили. Складемо твій персональний план розвитку і підтримаємо навіть після того, як ти знайдеш першу роботу в IT. Ми рекомендуємо найбільш вигідний варіант оплати навчання — повна одноразова оплата курсу за допомогою сервісу «Оплата частинами» від Монобанк чи ПриватБанк.

Однак, якщо ваш графік дозволяє виділяти більше часу на навчання, курс можна пройти швидше. Що швидше ви вчитеся, то меншою буде загальна вартість курсу. На курсі QA Automation ми навчимо вас створювати з нуля фреймворк для тестування web-додатків, використовуючи бібліотеку для управління браузерами Selenium WebDriver. Після заняття відео публікується в закритій групі і залишається у вас у доступі. Для web-платформи, desktop, mobile (iOS, Android). Керував роботою команд розробників і тестувальників для проєктів в області fintech, B2B.

qa engineer курси

Перейдемо до практичних завдань по Git та Terminal. Цікавлюся трансгуманізмом та допомагаю людям знаходити себе в QA, а не заробітках на чужині. 2-4 заняття щотижня, де ти прокачаєш граматику, говоріння, бізнес та IT лексику у зручний для себе час. Онлайн підтримка щодня, перевірка завдань та “чарівний пендель” у необхідний час.

AVADA MEDIA – це команда практиків, а не теоретиків. Понад 10 років ми створюємо програмні продукти для різних ринків – Україна, СНД, Європа та США. Ми маємо всі необхідні знання та ресурси, щоб навчити грамотних тестувальників, і готові ними ділитися абсолютно безкоштовно. Навчання проходитиме в режимі онлайн і абсолютно безкоштовно, а найкращі студенти отримають запрошення на роботу в нашій компанії. Тестування – це невід’ємний етап у розробці будь-якого проєкту і, всупереч домислам, він не в бездумному натисканні кнопок. Грамотний QA engineer повинен мати базові знання в різних областях, у тому числі в програмуванні, без яких правильно протестувати працездатність проєкту — просто неможливо.

Ми хочемо, підготувати тебе до наступних, більш складних модулів курсу. Наші найкращі студенти будуть рекомендовані в ІТ-компанії, з якими співпрацює навчальний центр. Після успішного закінчення курсу студенти можуть перейти на наступний курс від FoxmindEd – навчання на проєкті. Цей етап дає змогу поглибити отримані знання, напрацювати практичний досвід і підготуватися до успішного отримання оферу від провідних IT-компаній.

Надсилаючи повідомлення, ви погоджуєтесь з нашою офертою. Практичний досвід управління ІТ-проєктами three роки. Щоб отримати карту достатньо перейти за посиланням, встановити додаток за посиланням та слідувати інструкціям. Курс побудований “без води” та лекцій для галочки.

Ви матимете реальну можливість поспілкуватися з рекрутерами та HR-ами, з менеджерами проектів, а також технічними фахівцями. Робота у сфері QA може забезпечити стабільний дохід, оскільки тестувальники необхідні для забезпечення якості програмного забезпечення перед його випуском на ринок. QA engineer або тестувальник – це спеціаліст, який контролює якість програмного продукту або його компонентів.

Надходження на курс – після успішного проходження співбесіди з технічним фахівцем. Проводимо з тобою пробні співбесіди, щоб ти почувався впевнено і підготовлено. Зараз почнеться автоматичне збереження презентації на ваш пристрій. Для автоматизації збірки проєкту використовується популярний збирач maven. Здобув ступінь магістра з комп’ютерних наук у КПІ.

qa engineer курси

У середньому групи стартують навчання 1 раз на 2-3 місяці. Термінал — один з основних інструментів будь-якого розробника. У цьому модулі ти познайомишся із базовими командами термінала, а також дізнаєшся, що таке система контролю версій Git та як нею користуватися. Він розробляє плани тестування додатків та сайтів, щоб користувачі не стикалися з помилками чи проблемами під час використання продукта.

  • Авторські методики, викладачі-практики, 100 computer практичних занять.
  • Навчитеся перевіряти додатки, сайти, програми на відповідність вимогам замовників.
  • В курсі розглядаються етапи та методи тестування, які забезпечують високу якість ПЗ.
  • Також займався автоматизацією тестування desktop-додатків і API.
  • Курс ведуть практики зі сфери IT, які мають за спиною великий бекграунд і знають, як передати його вам і залучити вас до онлайн-навчання, зробивши процес максимально ефективним.

Без технічної освіти або підвищуйте існуючу кваліфікацію. З нуля до рівня Junior IT-спеціаліста і нової улюбленої роботи. Не сперечатимемося, що освоїти нову професію з нуля — це непросто. Оплата здійснюється через виставлення інвойсу на e-mail через сервіси LiqPay та plata by mono.

Тому, навчаючись у нас, ви не тільки отримуєте знання та навички, ви вчитеся працювати. Java – це мова програмування, яка широко використовується в розробці веб-застосунків, мобільних застосунків, корпоративних систем і багато чого іншого. Актуальність Java у сфері QA Automation зумовлена тим, що це потужний інструмент для автоматизації тестування програмного забезпечення. Досвід роботи в IT сфері більше 13 років, з них 5 років information і automation практики в тестуванні на Enterprise проектах в компаніях Luxoft і B2BSoft.

Звіти з автоматизації тестування є надважливим компонентом автоматизації. Коли тести виконані, результати є єдиними артефактами, для яких ви зможете проаналізувати їх помилки. Вони підкажуть вам, чи готовий продукт до випуску. Ці звіти також qa engineer курси можна надати відповідним зацікавленим сторонам. Це допоможе їм стежити за продуктом під час різних циклів розвитку. Ми також допомогаємо студентам із працевлаштуванням та стажуванням, підтримуємо після закінчення навчання на курсі.

Ті своєю чергою виправляють їх, завдяки чому продукт працює коректно й тішить користувачів. Також тестувальники стежать за тим, аби програма працювала відповідно до вимог замовника й на тих технологіях, які потрібні. Тестувальник — це фахівець, від якого залежить, чи програмний продукт працюватиме бездоганно. У цій професії важлива посидючість, кропіткість, уміння аналізувати деталі та, звичайно, високий рівень відповідальності. QA-фахівців чекає відносно швидке входження у сферу, оскільки вони не займаються безпосередньо написанням коду і не повинні досконально розумітися на окремих технологіях. Легко формулювати питання і не боятися труднощів, а також не приховувати проблеми і бути готовим покликати на допомогу, коли вона буде потрібна.

На цьому уроці ми розберемо гнучкість метології, Аgile manifest, scrum процеси, kanban процеси, естімацію в Agile. Всю теоретичну частину учні освоюють самостійно, вивчаючи безкоштовні відеоуроки, після чого їм надаються практичні завдання. На курсі можуть навчатися студенти з 18 років, які є впевненими користувачами персональним комп’ютером.

Практичний досвід використання таск-трекерів, засобів управління тестуванням. Бонус – можливість поліпшити свій технічний англійський і відвідувати курси англійської та Talking Membership протягом всього періоду навчання на курсі Тестування ПЗ. Спікери курсу проводять сесії “Питання-відповідь” в онлайн-форматі, де ви можете поставити запитання та отримати розгорнуті відповіді у реальному часі. На цьому уроці ми розберемо техніки та класифікації тест дизайну, а також black field, white area та Expertise-based техніки. Після проходження курсів тестування онлайн, найкращим студентам буде запропоновано посаду Junior QA-engineer в AVADA MEDIA.

Тут ти освоїш синтаксис мови JavaScript, ознайомишся зі змінними, циклами, функціями, логічними операторами та іншими базовими конструкціями. Допоможемо зробити класні резюме, кавер леттер, портфоліо та оформити усі робочі профілі (LinkedIn, DOU, Djinni).

Скористайтесь спеціальним промо-кодом PLUS10QA, щоб отримати додаткову знижку у 10% до тих, що діють на сайті. Промо-кодом можна скористатись до 28 травня включно при оформленні заявки на QA Engineer. Якщо виникнуть запитання, наші менеджери із задоволенням тобі допоможуть.

Основний акцент в процесі навчання ми робимо на практику. За підсумками кожного уроку вам треба буде виконати кілька практичних завдань для відпрацювання отриманих навичок. Після кожного уроку ти отримуватимеш його запис, який буде доступний в особистому кабінеті 24/7.

three 29 травня CyberBionic Systematics запускає курс QA Engineer! Будемо вивчати тестування з нуля, з фундаментальних тем та понять. Ідеально для тих, у кого немає спеціальних «айтішних» знань. Він тестує продукт на наявність помилок, щоб повідомити про них команді розробників.

Bonus New Member

Bonus New Member

Bonus New Member